WEGANIZM.com
– wszystko o weganizmie

 

Noel Polanco

 

Muscle building the vegan way with Noel Polanco - link 

Noel Polanco jest znany z postawnej sylwetki i ogromnej siły. Swoje treningi nagrywa na video, które można obejrzeć na youtube. Jest inspiracją dla wielu, szczególnie dlatego, że przestrzega diety wegańskiej. Z pochodzenia Dominikańczyk, urodził się, wychował i mieszka w Nowym Jorku.

 

Poniżej fragment wywiadu Noela dla VegansAreCool.com

 

1. Co skłoniło cię do zostania weganinem?

 

Kiedy byłem mały, obejrzałem film o tym, jak zwierzęta są maltretowane i zabijane. Te sceny nigdy nie opuściły mojego umysłu. Tak więc zostałem weganinem, bo kocham zwierzęta i nie chcę ich jeść. My, ludzie, przystosowani jesteśmy do spożywania warzyw i owoców. Nasze zęby nie są takie jak zęby lwów. Nie są zbudowane do jedzenia mięsa.

 

2. Czy dieta wegańska zapewnia wystarczająco wartości odżywczych, potrzebnych do budowy mięśni?

 

Dieta wegańska zapewnia wystarczającą ilość wartości odżywczych, aby rozwijać muskuły. Jak widać, jestem dowodem na to, że inni się mylą. Większość ludzi twierdzi, że weganie są chudzi i słabi. Ale moje videa z ćwiczeń dowodzą, jaki jestem silny. Jestem dowodem na to, że się mylą. Buduję mięśnie na diecie wegańskiej. Moje videa z treningu można zobaczyć na stronie: - youtube.com

 

3. Jak wyglądają twoje typowe posiłki, i jakie bierzesz suplementy?

 

Nie biorę żadnych suplementów. Lubię żyć w sposób prosty i naturalny. Suplementy są drogie, a ja mam świetne wyniki bez nich. Mój typowy posiłek to koktajl z bananów, surowego owsa, masła orzechowego lub migdałowego i wody. Jem też mnóstwo sałatek – zieloną sałatę z surową kapustą, ogórkami, pomidorami, awokado, rzodkiewką. Moje posiłki są proste, jem dużo owoców, sałatek i orzechów, aby zapewnić sobie białko. (…) Na zakończenie mój ulubiony cytat: "Nie idź tam, dokąd prowadzi ścieżka. Idź tam, gdzie nie ma ścieżki i zostaw za sobą przetarty szlak." (Autor nieznany)

 

 


 

Komentarze: (wyłącz adblock i włącz JavaScript)