WEGANIZM.com
– wszystko o weganizmie

 

Deuce Lutui

 Deuce Lutui to zawodnik grający profesjonalnie w futbol amerykański. W wieku 29 lat jego stan zdrowia tak się pogorszył, że nie przeszedł pomyślnie badań lekarskich. Z tego powodu został zawodnikiem rezerwowym.

 

Z porady lekarza, Lutui przeszedł na dietę wegańską, dzięki czemu stracił zbędne kilogramy i obecnie jest w doskonałej formie. W kwietniu podpisał kontrakt z zespołem Seahawks.

 

"Moja cała rodzina jest już wegańska." - mówi Lutui o swojej żonie i czwórce dzieci. Uśmiechając się dodaje: "Ta dieta jest trochę inna niż tradycyjna kuchnia tongijska. Ale niesie ona ze sobą dużo edukacji, która w jakimś sensie pozwoliła mi na lepszy wgląd wewnętrzny."

 

"Jeśli przyjdziesz do mnie do domu i otworzysz lodówkę, zobaczysz, że wszystkie produkty są wegańskie i naturalne. Cieszę się, że dokształciłem się na temat tego, co wkładam do ust. Dowiedziałem się, jak utrzymać formę i naprawdę dbać o siebie fizycznie. I to jest także pracochłonne mentalnie, żeby być zdyscyplinowanym." (…)

 

Trener Carroll mówi o nim: "Deuce Lutui jest naprawdę dla nas radością. Ma wspaniałe nastawienie i zawsze je miał. Chcieliśmy, żeby przyszedł do naszego zespołu właśnie z tego powodu. Wygląda dobrze. Zrzucił nadwagę - w dużym stopniu. Jest teraz weganinem, tak więc naprawdę dokonał dużej zmiany, jeśli potrafisz to sobie wyobrazić, tak."

 

Lutui dodaje: "To jest piękne i prawdziwe. Zostałem weganinem." 

 

 

Źródło

 

Komentarze: (wyłącz adblock i włącz JavaScript)