WEGANIZM.com
– wszystko o weganizmie

 

Geezer Butler

 

 

Jako współzałożyciel legendarnego, jednego z najgłośniejszych zespołów rockowych na świecie, Black Sabbath, basista Geezer Butler jest dobrze znanym muzykiem. Geezer, który nigdy nie zapomina o wzmacniaczu, razem z Ronnie James Dio Dio i Vinny Appice oraz gitarzystą Tony Iommi z 'Black Sabbath' czy raczej 'Heaven and Hell' pracują nad projektem, który z pewnością obudzi sąsiadów.

 

Terry Geezer Butler znany jest z unikalnej linii dźwięku w klasycznych utworach Black Sabbath, jak "Paranoid" i "NIB", ale niewiele osób wie, że Geezer nie je mięsa od 8 roku życia, a teraz przestrzega diety wegańskiej. Oto jak w kilku słowach opowiedział, jak został wegetarianinem:

 

,,Zostałem wegetarianinem, kiedy miałem – chyba miałem wtedy 8 lat. Pewnego dnia przekroiłem kawałek mięsa i wytrysnęła z niego krew. Zapytałem wtedy mojej matki "Z czego to się robi?" A ona odpowiedziała: "ze zwierząt", i to mi wystarczyło. Obecnie już wszystko można kupić wegańskie – nawet wegańskie marshmallow... teraz więc jem te wszystkie rzeczy, których kiedyś w ogóle nie było."

 

 

Komentarze: (wyłącz adblock i włącz JavaScript)