WEGANIZM.com
– wszystko o weganizmie

 

Jason Mraz

 

 

Jason Mraz, który kiedyś flirtował z weganizmem, ale zbłądził z drogi na rzecz jajek od kur z wolnego wybiegu, od 4 miesięcy przestrzega ścisłej diety roślinnej. Tydzień temu napisał na swoim blogu:

 

Od 4 miesięcy jestem na dość ścisłej diecie roślinnej - czuję się silniejszy, mam lepszą kondycję, jestem zdrowszy i bardziej wydajny. Jeżdżę na moim rowerze dłuższe dystanse, mogę zrobić więcej pompek niż kiedykolwiek przedtem i mój umysł zdaje się mieć większą pojemność dla nowych projektów, łatwiej rozwiązuje mi się problemy, pisze piosenki i odpowiada na przypadkowe pytania. Moje zdrowie i wytrzymałość pozwalają mi osiągać lepsze wyniki, a to wszystko daje mi więcej pewności siebie, kiedy wychodzę do świata, by zajaśnieć moim światłem. Także jestem teraz o wiele lepszy w łóżku. To tak przy okazji…

 

(...) Zainteresowani dietą roślinną powinni obejrzeć film Forks Over Knives (Widelce zamiast noży). On zmieni wasze życie. Proteiny można otrzymać z warzyw, quinoi i ziaren konopnych. Ja także dodatkowo używam specjalne suplementy Warrior Food - HealthForce.com. (...)

 

 

link
Komentarze: (wyłącz adblock i włącz JavaScript)